Beylikdüzü Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal bakım anlaşması hizmetlerimiz

Şirketlerinize en uygun kurumsal bakım anlaşması ve diğer çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal
Bakım Anlaşması

Ofis ve şirketlerin kendi bünyelerinde bilgi işlem departmanı bulundurmasına gerek kalmadan Mikron Bilgisayar tarafından bilgi işlem standartlarında hizmet vermektedir.

Yazılım Çözümleri

En verimli şekilde şirketinizi yönetmek ve sorunları çözmek için işleyiş analiz edilmeli ve  süreçlerine uygun özel yazılımlar ile verimlilik sağlanmalıdır.

Sunucu Çözümleri

Müşterilerimizin sunucu ihtiyaçlarını kullanmakta olduğu uygulamalara ve gelecekteki büyüme potansiyeline göre hesaplayarak çözüm sunmaktayız.

Wifi Hotspot

Ofis içerisinde kabloya bağımlı olmak masanıza bağımlı olmak demektir. Kablosuz bağlantı sayesinde ofis içerisinde bağımsızca dolaşabilir ve toplantılarınızda daha rahat sunum yapma kolaylığına sahip olabilirsiniz.

Bulut
Çözümleri

Sanal Makine Monitörü-VMM, yazılım katmanı ana işletim sistemine veya doğrudan sistem donanımına yüklenir. VMM’nin yüklenme şekli, Sunucunun bağlı olduğu Sanallaştırma Mimarisini belirler. Yeniden başlatmadan veya donanım bölümlendirmeden Sanal Makineler arasında geçiş yapılmasını sağlar.

Antivirüs Çözümleri

Kurumsal antivirüs yazılımı, çok sayıda kullanıcının bağlı olduğu networke sahip kurumların tercih ettiği bir çözümdür. Network içerisinde sıradan antivirüs lere göre çok daha farklı özelliklerde ve geniş kapsamlı güvenlik sağlar.

Firewall Kurulum

Şirketlerinizi dış saldıralardan , spam emaillerden ve hem kullanııcı analizi , hemde tüm güvenlik önlemleri alınmış şekilde firewall cihazı sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlanmaktadır .

Kurumsal Mail

Kurumsail ile şirket içi mesajlaşmalarınızı , toplantılarınızı , görevlerinizi vb bir çok özelliği kolayca kullanabilir ve şirket içi kurumsal mail hizmeti ile yönetebilirsiniz .

Back to Top